Evde Yaprak Dökümü Örgü Modeli Yapımı


Yaprak Dökümü Örgü Modeli

Merhaba değerli misafirlerimiz. Evde kendi başınıza bir şeyler üretmek çok zor değil, hele ki özellikle tığ işi yapmayı seviyorsanız bu şablon sizin için çok güzel bir fikir olabilir.

Kendi başınıza kaldığınızda örgü örmeyi seviyorsanız eğer bu modelimize başlayabilir ve dilediğiniz şekli vererek yaprak dökümü deseniyle örgüler oluşturabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi örgüleri satarak da iyi para kazanabilirsiniz, tek yapmanız gereken biraz emek vererek ve şablonlarımızı kullanarak tasarımlar oluşturmak, gerisi gelecektir.

Bu güzel yaprak dökümü örgü modelini nasıl öğreceğinizi mi merak ediyorsunuz? O zaman hemen başlayalım, videomuzda ve resimde nasıl yapacağınız açıkça gösteriliyor.

Malzemeler:

* Örgü tığı

* Yün iplik

Talimatlar

* Videoyu iyice izleyin ve örgüye başlarken karşınıza alın.

* Videoyu açıp örgüye eş zamanlı başlayın.

* Modeli örerken sık sık örgüyü kontrol ederek hata yapmayı önleyin.

* İstediğiniz şekli vererek ve şablonu tekrarlayarak yün eşyalar üretin.

Gördüğünüz gibi herşey birkaç dakikada anlaşılabiliyor ve çok kolay. Tek yapmanız gereken videoyu izlemek ve yün iplik ile tığ almak. Böylece hemen başlayabilirsiniz.

Ürettiğiniz modelleri internette dilediğiniz fiyata satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Daha farklı modeller ve göz alıcı tasarımlar için sadece sitemize bir göz atın ve hemen başlayın.

Sevdikleriniz için hediye tasarımları ve eviniz için uygun fikirler sitemizde hayli çok. Vakit kaybetmeden hızlıca göz atın ve hemen üretmeye başlayın. Hoşçakalın!

evde-yaprak-dokumu-orgu-modeli-yapilisi

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*