Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta kutusundan yapılan birçok çalışmayı sizlere daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine yumurta kutusu kullanılarak yapılmış harika bir çalışma paylaşacağım. Evde yumurta kolisinden dekoratif çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yaparak, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Genelde ev ürünleri satılan mağazalarda bu tür çalışmaları sıkça görebilirsiniz.

Fiyatları da oldukça pahalı olan ve evlerin köşelerine yerleştirilen kuru ağaç dallarından çiçek aksesuarlarını görmüşsünüzdür. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı da kuru ağaç dalları kullanarak yumurta kartonunu çiçek şeklinde figürlere çevirip yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eğlenerek yapabilir ve evinize harika bir dekoratif aksesuar süs çiçeği yapabilirsiniz. Kuru ağaç dalları ile yumurta kolisi işinizi görecektir. Kolay gelsin.

source : https://www.skreytumhus.is/?p=2963

ornements en carton – cardboard ornaments – Karton Ornamente

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.