Evin Zeminine Çiçek Desenleri Yapma

evin-zeminine-cicek-deseni-yapmak-e1440584044867-450x415

Evin Zeminine Çiçek Desenleri Yapma

Genelde lüks evlerde gördüğümüz kaliteli zemin desenlerini sizde pratik ve kolay bir şekilde evinize uygulayabilirsiniz. Bunun için sizlere araştırdığımız resimlerden bir kaçı… Evinizde değişikliğe gideceğiniz zaman ilk etapta parkelerinizden başlayabilirsiniz.

Eğer evinizin zeminini beğenmiyorsanız, çok ucuza getirip güzel desenli kaplama uygulayabilirsiniz. Pratik bir şekilde evde kendiniz de yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evin zeminine çiçek desenleri yapma ile ilgili anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz.

Fakat bu işi profesyonellerine bırakmanız daha temiz ve sağlıklı olacaktır. Fakat bu yazımızda sizlere evin zeminine çiçek desenleri yapılışı ile ilgili bir takım çalışmalar paylaşacağım. Eğer sizde evinizin zeminini çiçek desenli yapmak istiyorsanız bu yazımda ki videoları izleyebilirsiniz. Evin zeminine çiçek deseni yapılışı ile ilgili örnek resimlere de bakabilirsiniz. Kolay gelsin.

Birde bu işi nasıl yapacağınızı anlatan güzel birkaç video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

 

Blumenmuster Stock – floral-patterned floor – chaussée motif floral

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*