Evlere Kalem İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere Kalem İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları – Evde ek iş yapmak isteyenler ve genellikle ev hanımlarının para kazanmak için aradığı yöntemlerden biri olan evde kalem paketlemek ve kalem montajı gibi işler birçok kişiye gelir sağlamaktadır. Sadece ev hanımları değil, öğrenciler, iş bulamayanlar ve rahatına düşkün kişiler bu tarz işlere yönelmektedir. Evlere kalem işi veren firmaların telefon numaraları üzerinden birçok firmaya ulaşabilir ve el becerisi gerektirmeyen bu işler üzerinden fazla olmasa da belli bir miktar para kazanabilirsiniz.

Evde Kalem Paketleme İşi Nedir?

Evinizde, oturduğunuz yerde kalem paketleme işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kurşun kalemler, tükenmez kalemler gibi kalemleri paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bu yöntemler arasında en popüler olanı tükenmez kalem ile paketleme işidir. Herkesin kullandığı tükenmez kalemlerin parçalarını birleştirerek kalemin montajını yaptıktan sonraki aşamada paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Sizlere verilen kalemler koliler halinde evinize kadar gelir ve sonrasında bu kalemlerin montajını tamamlayarak sizlere verilen kutulara yerleştirmeniz gerekir. Böylece kalem montaj işi yaparak günlük ve haftalık olarak düzenli bir şekilde evinizde çalışabilir ve firmalara yollayabilirsiniz.

Ek iş veren firmalar sizlere paketleme işini nasıl yapacağınızı gösterir ve sonrasında tüm lazım olan malzemeleri sizlere verir. Teslim edilen kalemler hafta sonları sayım ile kontrol edilir ve paranız size verilir.

 

Evlere Kalem İşi
Evlere Kalem İşi

Evde Kalem Paketleme İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Genel olarak tükenmez kalem paketleme işi veren kişiler kutu başına ücret ödemesi yaparlar. Örnek verecek olursak günde 100 kutu paketleme işi yaptıysanız 50 TL gibi bir ücret elde edebilirsiniz. Bu sizin günlük olarak kaç kutu veya kaç paket kalem işi yaptığınız ile alakalıdır.

Evde paketleme işi içerisinde kutu başına verilen ücretler firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Kalem işi paketlemede çok para kazanmak için şu yöntemleri deneyebilirsiniz,

 • Bu işte elinizin hızlı olması önemlidir, eğer eliniz hızlıysa günde 200-300 kutuya kadar rahatlıkla çıkabilirsiniz.
 • Bu iş için kendinize özel bir çalışma alanı oluşturabilir ve doğru bir şekilde odaklanarak işlerinizi halledebilirsiniz.
 • Birçok firmanın iş başvurularını inceleyebilir ve hızınıza uygun olan paketleme işini yapabilirsiniz.

Evlere Kalem İşi Telefon Numarası

Evde kalem paketleyerek para kazanmak isteyen kişiler nereden başvuru yapacaklarını bilmemektedirler. Evde kalem paketleme işi telefon numarası hakkında internet üzerinden firmaları araştırabilir ve resmi siteleri üzerinden numaralara ulaşabilirsiniz.

Birçok firma evde paketleme işi başvurusunu İŞKUR’la veya kendi siteleri üzerinden almaktadır. Evlere kalem işi verilir ilanlarına İŞKUR üzerinden paketleme işine başvurmak istiyorsanız izlemeniz gereken yollar şu şekildedir,

 • Öncelikle İŞKUR üzerinden başvuru zamanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Güncel olarak bu işleri takip etmezseniz başvuru süresini kaçırabilirsiniz.
 • İŞKUR sitesine girdikten sonra iş arayan girişi yaptıktan sonra ilanlar bölümünden evde paketleme işi ilanlarını incelemeniz gerekmektedir.
 • Meslek bölümünden paketleme işçisi yazdıktan sonra ara butonuna tıklayarak ilanlara yönlendirilirsiniz.
 • Açılan sayfada çıkan ilanları inceleyerek kendinize göre bir arama yapabilir ve paket işçiliği ilanlarına bakabilirsiniz.
 • Aradığınız işi bulduktan sonra internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz ancak başvurunuzun daha hızlı sonuçlanması için İŞKUR şubelerine gidebilirsiniz.
 • İŞKUR sitesi üzerinden başvuru yapmak için bir profil oluşturmalı ve tüm bilgilerinizi girdikten sonra e-devlet ile giriş yapmalısınız.
 • Sonrasında İŞKUR üzerinden rahatlıkla iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Kalem Montaj İşi Nedir?

Kalem montaj işi tükenmez kalem için değil aynı zamanda tüylü kalem, üçlü kalem veya kalem içine mürekkep doldurmak gibi işler olabilir. Bu işleri firmalar ile detaylı bir şekilde görüşebilirsiniz, eğer kabul edilirseniz sonrasında firmalar size nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde gösterebilir veya çeşitli videolar ile sizlere anlatabilir. Herkesin yapacağı bir iş olan bu paketleme işleri sadece kalem paketleme değil birçok ürünün paketlemesi olabilmektedir.

Bunlar arasında, terlik paketleme, kına paketleme, nikah şekeri paketleme, çorap paketleme gibi birçok alanda paketleme işlerine bir göz atabilir ve firmalara başvurarak evinizde rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Evde Kalem Paketleme İşi Avantajları

Evde kalem paketleme işinin en büyük avantajı özellikle birçok kişi için gelir kapısı açmaktadır. Eve kalem işi veren güvenilir bir firma ile anlaşma sağladıktan sonra her sezon iş alabilirsiniz aynı zamanda bu işlerin devamlılığı sürekli olarak artış göstermektedir. Evlere kalem montajı ve paketlemesi veren firmalar ile beraber elde edebileceğiniz avantajlar şu şekildedir,

 • İş sırasında başınızda herhangi bir patron, müdür veya çalışan bulunmaz ve rahatlıkla işinize konsantre olabilirsiniz.
 • İş sırasında istediğiniz gibi giyinebilir, istediğiniz saatte kalkabilir ve işinizi istediğiniz zaman bitirebilirsiniz.
 • İş sırasında müzik dinleyebilir, televizyon izleyebilir ve çocuğunuz varsa çocuğunuz ile ilgilenebilirsiniz.
 • Bu iş için herhangi bir kargo masrafı vermeniz gerekmez ve aynı zamanda yol parası, yemek parası gibi ihtiyaçlarınız olmaz.
 • Sadece boş olduğunuz zamanlarda kalem paketleme işi yapabilir ve bundan ek gelir elde edebilirisiniz.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu