FARKLI BEBEK YELEĞİ MODELLERİ

Bebekler için yelek modelleri

Bebekler için en çok yapılan örgülerden birisi yeleklerdir. Soğuk kış günlerinde bebekleri sıcak tutmak için çeşit çeşit yelekler yapabilmeniz mümkün. Bugün sizler için farklı bebek yeleği modelleri göstermek istiyorum.

Bebek yeleği modelleri için internet üzerinden farklı modeller bulmanız mümkün. Renk renk ipler ile yapılan yeleklerde kullanılan farklı modeller yelekleri çok şık göstermekte.

Bebek yeleği modelleri içerisinde şiş ile örülen ve tığ ile örülen farklı modeller bulunmaktadır. Bebek yeleği yaparken modelleri iyi inceleyin. Özellikle örgü örmeye yeni başlayanlar bebek yeleği yapacakları zaman daha basit modelleri tercih etmelidir.

Örgü örmeye yeni başlayanlar kendilerini geliştirmek için basit teknikler ile yapılan modelleri seçerlerse kısa sürede bir yelek yapabilirler. İlerleyen zamanlarda kendilerini geliştirdikçe daha farklı modelleri örebilirler.

Bugün sizlere göstereceğim bebek yeleği modelleri genelde şiş ile yapılan modeller. Bu yelek modellerinde çok fazla detay bulunmakta. Bu nedenle bu modelleri yaparken örnekleri iyi incelemelisiniz.

Genellikle bebek yeleği modelleri ve diğer modeller için daha çok videolu anlatım vermeye çalışıyorum ki kolaylıkla örgü işlerini yapabilin. Arada bu şekilde farklı modelleri de vererek sizlere çeşitli yelek modellerini bir arada sunmaya çalışıyorum.

Bebek yeleği modelleri için burada yer alan örgü çeşitlerini inceleyerek bebekler için yelekler yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha farklı detaylı anlatımlı modellerde vermeye çalışacağım.

kaynak: https://www.stranamam.ru/post/12730810/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FARKLI BEBEK YELEĞİ MODELLERİ için yorumda bulun

    FARKLI BEBEK YELEĞİ MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FARKLI BEBEK YELEĞİ MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.