FARKLI DANTEL MODELLERİ BİR ARADA

Renkli-Dantel-Modeli

Renkli bir dantel örtü modeli

Bugün sizler için çok şık ve farklı bir dantel modeli buldum. Farklı şekillerde danteller yapmayı sevenler bugün göstereceğim dantel örtüsüne mutlaka baksınlar.

Renkli-Dantel-Modeli

Bugün size göstereceğim bu renkli dantel modelini yabancı bir siteden buldum. Bu dantel modeli benim çok hoşuma gitti. Ben klasik beyaz danteller yerine bu şekilde yapılmış renkli otantik modelleri daha çok seviyorum.

Bu dantel modeli için farklı motifler bir arada kullanılmış. Her bir motif için farklı renkler kullanılmış. Motiflerin orta kısımlarında değişik renklerdeki ipler ile yapılmış. Kenar kısımları beyaz dantel ipi ile tamamlanmış. Bütün motifler bu şekilde yapılarak bir araya getirilmiş.

Burada yer alan görseldeki modelleri inceleyerek siz kendiniz beğendiğiniz bir tek motifi kullanabileceğiniz gibi burada olduğu gibi farklı motifleri bir arada da kullanabilirsiniz.

Buradaki dantel motifleri çok şık duruyor. Bu motifleri bir araya getirerek runer, masa örtüsü, sehpa örtüsü ve hatta koltuk örtüsü yapabilirsiniz. Bu şekilde renkli motifleri bir araya getirerek koltukların üzerine dekorasyon amaçlı örtüler ekleyebilirsiniz.

Çeyiz hazırlıkları yapan ve farklı el işleri arayanlar için çeşitli modeller sunuyorum. Bugün gösterdiğim bu dantel modeli de yine çok şık ve farklı bir model. Çeyizleriniz için farklı el işleri arıyorsanız mutlaka bu dantel modeline göz atmalısınız. Özellikle renkli ve otantik el işlerini seviyorsanız bu danteller iyi bir alternatif olabilir.

kaynak: pinterest.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*