Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım

Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım

İlginç fikirleri ve çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere farklı renkte ipler kullanılarak yapılan çiçek buketi çalışmasının resimli anlatımını paylaşacağım. Yine farklı iplerle kapı süsü dahi yapılabiliyor. Sitemizde kapı süsü yapımı ile ilgili kolay çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine paylaşacağım anlatımlar arasında farklı renkteki iplerden kapı süsü yapılışını gösteren örnek resimlere de rastlayacaksınız. Fakat konumuzun adı farklı renkteki iplerden çiçek buketi yapmak olup, değişik çalışmalar arıyorsanız? bu yazımdaki çalışma tam size göre…

Farklı iplerden çiçek buketi yapılışı ile ilgili paylaşacağım alıntı örnek resimlerden sizde fikir edinebilir ve benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Değişik çalışmaları sürekli olarak sitemizdeki kendin yap kategorisinde paylaşmaya devam ediyorum. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizi takip etmeye devam edin.

 

source : https://hobbywork.ru/buketyi-i-venki-iz-klubkov-svoimi-rukami/

flower bouquets – bouquets de fleurs – Blumensträuße

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.