Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

İlginç çalışmaları gördükçe sizinle paylaşıyorum. Bu yazımda da yine ilginç bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Evinizde sürekli bir şeyler dikiyorsanız ve elinizde bol miktarda farklı renkli fermuarlar kalıyorsa? bu yazımda paylaşacağım renkli çanta modelinin aynısını sizde yapabilirsiniz. Eğer elinizde farklı renkte fermuarlar yoksa bile, kolaylıkla bu renkli fermuarlardan elde edebilir ve bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Farklı renk fermuarlardan çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterilen örnek çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da fermuarları birbirine geçirip dikmeniz yeterli olacaktır. Örnek çalışma da tam detaylı anlatım olmasa bile, işinize yarayacak bir çalışma olacağını düşündüm.

evde-farkli-renk-fermuarlardan-canta-yapimi

source : https://www.sosyetikcadde.com/pratik-bilgilereskileri-degerlendirme/eskileri-degerlendirmecepratik-bilgiler-45/

zipper bag – zipper – Reißverschluss-Tasche

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.