Farklı Tasarımlar 2016


Yeni Farklı Tasarım Örnekleri

Bu yazımda sizlere yeni mobilya tasarımları paylaştım. Evinize uygulamayı düşündüğünüz veya daha farklı ne gibi fikirler var? diyorsanız işte sorularınıza cevap olacak örnek resimler alttadır. Belki aynılarını yapamazsınız. Yada aynılarını alacak paranız olmayabilir. Ancak bir fikir olabilir veya benzerini kendi bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz.

Resimli örneklerde olan eşyaların aynısını değil de, benzerini daha uygun fiyatlara bulabilir ve eviniz için düşünebilirsiniz. Evde farklı tasarımlar yapmak isteyenler için paylaştığım örnek resimlerden yararlanarak daha güzel görünümlere sahip ev tasarımları yapılabilir. Değişik ev tasarımları ile ilgili sitemizde yer alan dekorasyon ve mobilya tasarım kategorisinde sürekli değişik paylaşımlar yapıyorum.

Dekorasyon bakımından yeni modeller, yeni ev eşya modellerini sürekli olarak sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Böylece evinize daha değişik fikirlerde eşya kombinleri yapabilirsiniz. Şimdi sizleri 2015 ve 2016 yılına damgasını vuracak dekor fikirlerini paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

En güzel ev tasarım fikirleri ile sizde kendi eviniz için daha değişik eşya düzenleme fikirlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede evinizde değişikliğe gitmeyi düşündüğünüz eşyalarınız için yeni fikirler bulabilirsiniz. Yeni ev tasarımlarını ilerleyen günlerde yine dekorasyon bölümünde paylaşmaya devam edeceğim.

Yeni dekorasyon fikirleri için bu başlığı takip etmeyi unutmayın. Sizinde eğer yaptığınız çalışmalar varsa ve evinizde uyguluyorsanız bize facebook adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz. Sizin bilgileriniz ile bu başlık altından yayınlarız. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*