FARKLI YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEK TAKIMI

Değişik yandan düğmeli yelek modeli

Şişle yapılan güzel yelek modellerini görmüştük. Bu güzel çalışmayı da yine Örgü tasarım kanalında gördük ve çok beğendik. Bebek örgülerinde kullanacağınız çalışmayı şişle yapıyorsunuz.

Yandan düğmeli yelek örneği olarak karşımıza çıkan çalışmada iki renk ip kullanacaksınız. Kolay yapımı olan ve izledikten sonra modeli kavrayıp hemen yapmaya başlayacağınız harika bir çalışma.

Yapımcılarını kutlamak gerek. Gerçekten emek harcanarak yapılmış mükemmel bir örgü yelek modeli olduğunu söylemeliyim arkadaşlar. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Kaynak linke tıklayarak daha değişik modellerine de ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı bebek yelek modeli yapımına başladıysanız bu örneği görmeden hareket etmeyin derim. Yapılışı zor gibi gözükse de izledikten sonra hemen yapmaya karar vereceğiniz kolay yelek modeli olduğunu söyleyebilirim.

şiş işi bebek yeleği

şiş işi bebek yeleği

Yandan düğmeli patik modeli ve yelek yapılışını anlatan çalışma da takıldığınız bir yer olursa yorum yazmaktan çekinmeyin. Güzel bir yelek modeli ile patik çalışması olup, takım halinde bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Hediye amaçlı birisine yapıp verebilirsiniz. Yada öğrenip yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onlara da göz gezdirmeyi unutmayın. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Göz altı morlukları için kesin çözüm mü arıyorsunuz? o halde buyurun ;

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FARKLI YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEK TAKIMI için yorumda bulun

    FARKLI YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEK TAKIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FARKLI YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEK TAKIMI için ilk yorumu yapabilirsin.