Fayans Araları Nasıl Temizlenir?


Fayans araları nasıl temizlenir diyorsanız, bu makalemizi okumadan geçmeyin. Altta yer alan anlatımdan yararlanarak sizde evinizde fayans temizliği yapabilirsiniz. Kolay derz temizliği yapmak veya fayans aralarını temizleme yöntemleri ile sizde evinizde bu güzel çalışmaları kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere kararan fayans aralarını nasıl temizleyeceğiniz ile ilgili püf noktalar vereceğiz. Öncelikle aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Sitemizde kararan fayans aralarını temizleme ile ilgili anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Yine bu günkü yazımda evde kolay kararan fayans araları nasıl temizlenir? ile ilgili güzel bir anlatımlı video paylaştım.

Anlatımlı çalışmaları izleyerek sizde evinizdeki kararan fayansları kolaylıkla temizleyebilme imkanına sahip olacaksınız. Birçok hanımın baş belası olan bu kararan fayans sorununa da kısa sürede çözüm sağlamış olacaksınız. Kararan fayansları kolaylıkla temizleyebilmeniz içni sitemizde yine kolay bir formül yani yöntem de paylaşmıştım. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaya ulaşabilirsiniz. Diğer kararan fayans aralarını temizleme ile ilgili paylaşıma da bakmanızı öneririm. Kolay gelsin.

fayans-aralari-temizligi4

kararan-fayans-aralari-nasil-temizlenir

kararan-fayans-aralari-nasil-temizlenir2

kararan-fayans-aralari-nasil-temizlenir3

Fayans araları temizliği için karbonat ve sirke veya limon suyundan faydalanılabilirsiniz. Kirli olan yüzeylere karbonat serpin, üzerine biraz sirke veya limon suyu dökün. Kimyasal bir reaksiyon gerçekleştiğini ve köpürme oluştuğunu göreceksiniz. Bu köpürmeyi ıslak bir bez ile sildiğimizde fayans aralarındaki kirler de temizlenmiş olur.

 

 

 

tile cleaning – nettoyage de carreauxFliesenreinigung

2 Comments on Fayans Araları Nasıl Temizlenir?

  1. paylaşım için sağ olun gerçi bunu çoğu ev hanımı artık ezbere biliyor ama yeni evlenenlerin işine yarar gibii :)

  2. paylaşım için teşekkürler. böyle bir şey arıyordum. evde gerçekten temizlik işleri vakit alıyor. bu tür kolay fikirler ve yöntemler sayesinde evimi daha rahat temizleyebiliyorum. iyiki varsın makalepark.com teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*