Fimo Hamurundan Dalmaçyalı Köpek Yapmak


Evde fimo hamurundan çalışmalar yapıyorsanız bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Polimer kilden dalmaçyalı köpek yapmak isteyenler için paylaşacağım resimli anlatımda adım adım ne yapılacağı gösterilmektedir. Sizde fimo hamurundan dalmaçyalı köpek yapabilir ve TV ünitesinin önüne süs olarak koyabilirsiniz. Yine bu tür çalışmalar yapıyorsanız fimo hamurundan minyatür dalmaçyalı köpek çalışmasını da projeleriniz arasına katabilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan dalmaçyalı çalışmasını eminim çok beğeneceksiniz.

Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın tüm detaylarını resimli anlatımda bulabilirsiniz. Öncelikle dalmaçyalı köpek çalışmasının gövde kısmını yapıyorsunuz. Ardından köpeğin dış hatlarını, kulaklarını, ayaklarını, gözlerini ve üzerindeki benekleri yaparak projeyi tamamlayabiliyorsunuz. Bu güzel çalışmayı tamamlayarak minyatür çalışmalarınız arasına da koyabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları yapabileceğiniz gibi minyatür dalmaçyalı köpek anahtarlık olarak da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamurundan minyatür dalmaçyalı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-dalmacyali-kopek-yapmak

Polimer kilden minyatür dalmaçyalı yaparak süs olarak kullanabilirsiniz. Kulağına bir kulp yaptığınızda anahtarlık olarak kullanabilir hatta bu çalışmadan çokça yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak evden para da kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Benzer çalışmaları sitemizde fimo hamuru kategorisinde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39918577

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*