FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK

fimo-hamurundan-gul-yapmak-440x415

Fimo hamurundan gül yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok kolay bir şekilde polimer kilden gül yapabilirsiniz. Kolay çalışmaları sürekli olarak araştırıp sizlere paylaşıyorum.

Fimo hamuruyla gül yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar fazla gösterilmemiş. Ancak katlama yöntemi ile resimli örnekteki gibi sizde kırmızı fimo hamurunu şekillendirerek gül haline getirebilirsiniz.

Fimo hamurundan gül yapmak için birkaç karede yapılışı anlatılan resimli örnekten yararlanarak aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum. Ancak tam detaylı anlatımlara sitemizde yer alan fimo hamuru kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Fimo hamurundan çiçek yapmak için diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde yapımını deneyeceğiniz fimo hamurundan çiçek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-gul-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7356.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*