FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK

Fimo hamurundan gül yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında nasıl çiçek yapacağınız belirtilmiş. Çok kısa sürede fimo hamuruna şekil vererek gül çiçeği süsleri yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel çiçek çalışmaları yapabilir ve süs olarak evinizde bu tür çalışmaları değerlendirebilirsiniz.

Fimo hamuruyla neredeyse her şeyin minyatürü yapıldığını daha önceki paylaşımlarda görmüştük. Fimo hamurundan çiçek yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapılması gerektiği gösterilmiş. Kolay bir şekilde sizde ısıtılmış hamura şekil vererek, donduktan sonra gül şekline dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Minyatür çalışmalar, takı için süs veya oyuncak dahi yapabiliyorsunuz. Polimer kilden yapılan oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok eğlenceli ve keyifli minyatür çalışmalar yapabileceksiniz.

Anlatımlı fimo hamurundan yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmayla birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-gul-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK için yorumda bulun

    FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.