FİMO HAMURUNDAN KAPTAN AMERİKA KIŞ ASKERİ YAPMAK

fimo-hamurundan-kaptan-amerika-kis-askeri-yapmak-700x415

Fimo hamuruyla oyuncak yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir minyatür çalışma yapımının resimli anlatımını paylaştım. Hepimizin yakından bildiği ve çocuklarımızın özellikle hayranı olduğu yenilmezler filminin karakterlerinden olan kaptan amerikanın arkadaşı kış askerinin fimo hamurundan minyatürü yapmak için bu yazımda resimli anlatımını paylaştım.

Bu sayede fimo hamuruyla yenilmezler kış askeri figürü yapabilir ve çocuklarınızın odasında hayranı olduğu kahramana sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Yenilmezler filminde yer alan diğer karakterlerin de polimer kilden minyatür figürlerinin yapılışını gösteren çalışmaları buldukça sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Yenilmezler filminde önemli karakterlerden olan kış askeri serisindeki karakterin fimo hamurundan figürünü yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar paylaşılmış.

Evde fimo hamurundan kaptan amerika yapmak için ise araştırmalarım devam ediyor. Onun da çalışmasını bulduğumda yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri fimo hamuruyla yenilmezler yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-kaptan-amerika-kis-askeri-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7367.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*