FİMO HAMURUNDAN KAPTAN AMERİKA KIŞ ASKERİ YAPMAK


Fimo hamuruyla oyuncak yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir minyatür çalışma yapımının resimli anlatımını paylaştım. Hepimizin yakından bildiği ve çocuklarımızın özellikle hayranı olduğu yenilmezler filminin karakterlerinden olan kaptan amerikanın arkadaşı kış askerinin fimo hamurundan minyatürü yapmak için bu yazımda resimli anlatımını paylaştım.

Bu sayede fimo hamuruyla yenilmezler kış askeri figürü yapabilir ve çocuklarınızın odasında hayranı olduğu kahramana sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Yenilmezler filminde yer alan diğer karakterlerin de polimer kilden minyatür figürlerinin yapılışını gösteren çalışmaları buldukça sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Yenilmezler filminde önemli karakterlerden olan kış askeri serisindeki karakterin fimo hamurundan figürünü yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar paylaşılmış.

Evde fimo hamurundan kaptan amerika yapmak için ise araştırmalarım devam ediyor. Onun da çalışmasını bulduğumda yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri fimo hamuruyla yenilmezler yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-kaptan-amerika-kis-askeri-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7367.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*