Fimo Hamurundan Kayıp Balık Nemo Yapmak

fimo-hamurundan-kayip-balik-nemo-yapmak-510x415

Polimer kilden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan kayıp balık nemo yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde fimo hamurundan çalışmalar yapanlar mutlaka bu güzel örnek çalışmayı da beğeneceklerini umuyorum. Hem yapımını aşama aşama anlatmışlar.

Hem de nasıl yapacağınızı resimli anlatımdaki gibi adımları uygulayarak öğrenebiliyorsunuz. Sitemizde yer alan ” Polimer Kil ” kategorisinde benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını gördükçe sizlere bu başlıktan paylaşıyorum. Hem eğlenceli çalışmalar karşıma çıkıyor. Hem de fimo hamuruyla neler yapılır diyenlere değişik şeylerin yapıldığını da göstermiş oluyorum.

Evde polimer kilden kayıp balık nemo yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları evde uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamuruyla kayıp balık nemo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-kayip-balik-nemo-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7496.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*