FİMO HAMURUNDAN KOYUN KÜPE YAPMAK


Fimo hamurundan koyun küpe yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı kuzu küpe yapımının anlatıldığı çalışmadaki adımları yaparak sizde kısa sürede çok güzel takılar oluşturabilirsiniz.

Bu tür takıları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kuzu küpe yapmak için paylaştığım detaylı anlatım sonrası kendinize veya sevdiğiniz birisine bu güzel takıyı yapabilirsiniz. Benzerlerini fazlaca yapıp satarak güzel paralar kazanılabilecek bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel takılar yapıp sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak da takdim edebilirsiniz. Altta paylaştığım çalışma da fimoya nasıl şekil vereceğiniz detaylıca gösterilmiş. Şimdi sizleri bu güzel ve kapsamlı çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-koyun-kupe-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*