FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR ANANAS YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür ananas yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını mutlaka sizde yapmalısınız. Fimoyla yapılan minyatür çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız birçok güzel çalışmayı inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını gösteren anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz fimo hamuruyla yapılan minyatür çalışmaları süs niyetine evde kullanabilirsiniz.

Yaptığınız fimo hamurundan minyatür ananas süs çalışmasını satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuruyla minyatür ananas yapmak için paylaştığım çalışmayı yapıp süs veya sarkaç şeklinde de kullanabilirsiniz.

Polimer kilden yapılan birçok güzel çalışmayı fimo kategorisinde anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

fimo-hamurundan-minyatur-ananas-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR ANANAS YAPMAK için yorumda bulun

    FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR ANANAS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR ANANAS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.