FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR ANANAS YAPMAK

fimo-hamurundan-minyatur-ananas-yapmak-3-564x415

Fimo hamurundan minyatür ananas yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını mutlaka sizde yapmalısınız. Fimoyla yapılan minyatür çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız birçok güzel çalışmayı inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını gösteren anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz fimo hamuruyla yapılan minyatür çalışmaları süs niyetine evde kullanabilirsiniz.

Yaptığınız fimo hamurundan minyatür ananas süs çalışmasını satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuruyla minyatür ananas yapmak için paylaştığım çalışmayı yapıp süs veya sarkaç şeklinde de kullanabilirsiniz.

Polimer kilden yapılan birçok güzel çalışmayı fimo kategorisinde anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

fimo-hamurundan-minyatur-ananas-yapmak-3

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*