FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK


Fimo hamurundan yapılan oyuncak çalışmalarına ek olarak bu günkü yazımda sizlere çok güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Daha önce de fimo hamurundan canavar yapmak veya minyatür canavar oyuncak yapmak için çeşitli örnekler paylaşmıştım. Sitemizdeki fimo hamuru kategorisinde bu çalışmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu projede ise minyatür oyuncak veya anahtarlık olarak da düşüneceğiniz güzel bir çalışmanın aşama aşama nasıl yapılacağını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Polimer kilden yapılan çalışmaları hem çok seviyorum. Hem de yapımını öğrenmek isteyenler için yeni yeni örnekler araştırıp paylaşıyorum. Resimli anlatımda fimodan canavar yapmak isteyenler için tüm detaylar adım adım verilmiş.

Yapmanız gereken fimo hamurunu şekillendirip, bu güzel minyatür oyuncaklara dönüştürmek. İster minyatür oyuncak olarak çocuklarınızın odasında süs olarak kullanabilirsiniz.

İsterseniz de anahtarlık yapabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri fimodan minyatür oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-minyatur-oyuncak-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-1214.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*