Fimo Hamurundan Minyatür Portakal Yapımı

Fimo Hamurundan Minyatür Portakal Yapımı

Fimo hamurundan minyatür portakal yapılışı ile ilgili bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde minyatür portakal yapımını gösteren resimli anlatım paylaşacağım. Fimodan yapılan çalışmaları çok seviyorum. Hem eğlenceli hem de parmaklarımız gelişiyor. Özellikle de bu çalışmaları çocuklarla yapmalısınız.

Çocuklarınızla oyun hamuru tadında bu güzel çalışmayı yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu süsleme çalışmalarını yapıp satabilir veya evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken bu birkaç aşamayı yerine getirmek. Yaparken mutlu olacağınız güzel bir çalışma.

Fimoyla portakal yaparak süs niyetine kullanabilirsiniz. Anlatımlı bu güzel çalışmayı sizde yaparak mutlu olabilirsiniz. Çocuklarınızla güzel bir gün geçirmek istiyorsanız? mutlaka fimo hamuru alın ve onunla değişik şekiller veya güzel süs çalışmaları yapmaya çalışın. Başarabilirsiniz.

fimo-hamurundan-minyatur-portakal-yapimi

Fimo Hamurundan Minyatür Portakal

Fimo hamuruyla portakal süs yapımı çalışmasını kolayca bitirebilir ve yaptıktan sonra sarkaç süs veya TV ünitesi üzerinde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yaparken zevk alacağınız hızlı güzel bir proje. Bu tür çalışmaları yapıp, satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Fimo hamurundan portakal yapmak için yapmanız gereken tek şey aşamaları tamamlamak. Kısa sürede bu güzel çalışmayı bitirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gayet başarılı bir çalışma. Anlatımını takip ederek kısa sürede en  güzel süsleme çalışmalarını örneklerini yapabilirsiniz. Güzel projelerde tekrar görüşmek dileğiyle hanımlar kendinize iyi bakın. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fimo Hamurundan Minyatür Portakal Fimo Hamurundan Minyatür Portakal Yapımı için yorumda bulun

    Fimo Hamurundan Minyatür Portakal Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fimo Hamurundan Minyatür Portakal Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.