FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR YAPRAK YAPMAK

fimo-hamurundan-minyatur-yaprak-yapmak-564x415

Fimo hamurundan minyatür yaprak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Fimodan yapılan minyatür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilir ve onların da yapımını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Fimoyla yapılan oyuncak veya minyatür çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede bittiği için sizde kısa sürede yapılışını öğrenip, evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz.

Bu kolay ve güzel kendin yap çalışmasında da yine aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede sizde yapabilir ve yaparken de keyif alabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay fimo çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-minyatur-yaprak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*