FİMO HAMURUNDAN NİNJA KAPLUMBAĞA SÜSÜ YAPMAK

Fimo hamurundan ninja kaplumbağa süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Daha önce de birçok kez fimoyla yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan fimo oyuncak çalışmaları sayesinde çocuklarınızla mutlu bir pazar günü geçirebilirsiniz. Polimer kilden oyuncak ninja kaplumbağalar yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede adım adım yapabilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışmasında çocukların çok sevdiği ninja kaplumbağalar oyuncakları yapımı anlatılıyor.

Daha önce fimodan oyuncak yapmak veya fimo hamuruyla yapılan oyuncak modellerini paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Fimoyla yapılan birçok güzel oyuncak çalışması sayesinde sizde eğlenceli zaman geçirerek güzel oyuncaklar ortaya çıkarabileceksiniz.

Polimer kilden oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde el becerilerini geliştiren bu tür oyuncak çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışması ise şöyle ;

source

fimo-hamurundan-ninja-kaplumbaga-susu-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİMO HAMURUNDAN NİNJA KAPLUMBAĞA SÜSÜ YAPMAK için yorumda bulun

    FİMO HAMURUNDAN NİNJA KAPLUMBAĞA SÜSÜ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİMO HAMURUNDAN NİNJA KAPLUMBAĞA SÜSÜ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.