FİMO HAMURUNDAN NİNJA KAPLUMBAĞA SÜSÜ YAPMAK


Fimo hamurundan ninja kaplumbağa süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Daha önce de birçok kez fimoyla yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan fimo oyuncak çalışmaları sayesinde çocuklarınızla mutlu bir pazar günü geçirebilirsiniz. Polimer kilden oyuncak ninja kaplumbağalar yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede adım adım yapabilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışmasında çocukların çok sevdiği ninja kaplumbağalar oyuncakları yapımı anlatılıyor.

Daha önce fimodan oyuncak yapmak veya fimo hamuruyla yapılan oyuncak modellerini paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Fimoyla yapılan birçok güzel oyuncak çalışması sayesinde sizde eğlenceli zaman geçirerek güzel oyuncaklar ortaya çıkarabileceksiniz.

Polimer kilden oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde el becerilerini geliştiren bu tür oyuncak çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışması ise şöyle ;

source

fimo-hamurundan-ninja-kaplumbaga-susu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*