Fimo Hamurundan Penguen Ailesi Yapmak

fimo-hamurundan-penguen-ailesi-yapmak-500x415

Evde fimo hamurundan yapılan çalışmaları uzun zamandır paylaşmıyordum. Bu yazımda sizlere evde fimo hamurundan penguen yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımlar tek tek verilmiş.

Resimli anlatımda polimer kilden penguen nasıl yapılır? sorusuna da cevap veriliyor. Parçaları tek tek oluşturduktan sonra penguen ailesinin tüm parçalarını bir araya getirip, fimo hamurundan penguen yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fimo çalışmalarını hemen sitemizde yer alan ” Fimo Hamuru ” kategorisinde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında farklı polimer kilden yapılan çalışmaları görebilirsiniz.

Fimo hamurundan oyuncak yapmak için daha önce çok çeşitli örnek çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım fimo hamurundan penguen yapmak için de resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-penguen-ailesi-yapmak

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-cute-polymer-clay-penguin-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Fimo Hamurundan Penguen Ailesi Yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*