FİMO HAMURUNDAN TAVŞAN YAPMAK

fimo-hamurundan-tavsan-yapmak-500x415

Evde fimo hamurundan çalışmalar yapanlar için bulduğum çok sevimli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımda tüm detaylar verilmemiş.

Ancak fimo hamurundan minyatür oyuncak yapmak için daha önce de sitemizde yer alan polimer kil kategorisi ile fimo hamuru kategorilerinde birçok çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fimo hamurundan oyuncak çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onların da yapımını gösteren resimli anlatımlardan yararlanarak çok güzel fimo çalışmaları yapabilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan çalışmaları buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz fimo hamurundan tavşan çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7334.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*