FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK

Fimo hamurundan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizde kısa sürede harika oyuncaklar veya minyatür süs çalışmaları yapmaya başlayacaksınız.

Sitemizde fimo çalışmalarına bolca ulaşabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı fimo hamuru oyuncak çalışmaları veya süs çalışmalarının nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede mükemmel süs çalışmaları veya minyatür süsler yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu güzel çalışma da yeşil renk tırtıl oyuncak çalışmasında fimo hamuru kullanılmış. Sizde fimo hamurunu hazırladıktan sonra kısa süre içinde bu güzel oyuncak tırtıl çalışmasını yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Minyatür tırtıl oyuncak yapmak veya figür yapıp anahtarlık şeklinde de kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-tirtil-oyuncak-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK için yorumda bulun

    FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.