FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK

fimo-hamurundan-tirtil-oyuncak-yapmak-554x415

Fimo hamurundan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizde kısa sürede harika oyuncaklar veya minyatür süs çalışmaları yapmaya başlayacaksınız.

Sitemizde fimo çalışmalarına bolca ulaşabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı fimo hamuru oyuncak çalışmaları veya süs çalışmalarının nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede mükemmel süs çalışmaları veya minyatür süsler yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu güzel çalışma da yeşil renk tırtıl oyuncak çalışmasında fimo hamuru kullanılmış. Sizde fimo hamurunu hazırladıktan sonra kısa süre içinde bu güzel oyuncak tırtıl çalışmasını yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Minyatür tırtıl oyuncak yapmak veya figür yapıp anahtarlık şeklinde de kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-tirtil-oyuncak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*