FİMO HAMURUNDAN YAVRU AT YAPMAK


Fimo hamurundan yavru at yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma ile sizde kısa sürede oyuncak veya anahtarlık yapabilirsiniz. Öğrendiğiniz kendin yap çalışmasında kullanılan malzemeleri temin ettikten sonra yapmanız gereken adım adım anlatımdaki gibi ilerlemek.

Bu güzel çalışmayı oyuncak olarak yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Dilerseniz minyatür süs olarak kullanabilirsiniz. Fimo hamurundan at yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce fimo hamuruyla yapılan anahtarlık çalışmalarının detaylı anlatımlarını paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımın altında bulacaksınız. Beğendiğiniz çalışmaların yapımını öğrenerek fazlaca yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo anahtarlık çalışmasının detaylı anlatımı hem kolay. Hem de kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz niteliktedir. Kolay gelsin.

source : pinterest

fimo-hamurundan-yavru-at-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*