FİMO HAMURUNDAN YAVRU AT YAPMAK

Fimo hamurundan yavru at yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma ile sizde kısa sürede oyuncak veya anahtarlık yapabilirsiniz. Öğrendiğiniz kendin yap çalışmasında kullanılan malzemeleri temin ettikten sonra yapmanız gereken adım adım anlatımdaki gibi ilerlemek.

Bu güzel çalışmayı oyuncak olarak yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Dilerseniz minyatür süs olarak kullanabilirsiniz. Fimo hamurundan at yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce fimo hamuruyla yapılan anahtarlık çalışmalarının detaylı anlatımlarını paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımın altında bulacaksınız. Beğendiğiniz çalışmaların yapımını öğrenerek fazlaca yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo anahtarlık çalışmasının detaylı anlatımı hem kolay. Hem de kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz niteliktedir. Kolay gelsin.

source : pinterest

fimo-hamurundan-yavru-at-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİMO HAMURUNDAN YAVRU AT YAPMAK için yorumda bulun

    FİMO HAMURUNDAN YAVRU AT YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİMO HAMURUNDAN YAVRU AT YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.