Fimo Hamuruyla Minyatür Bebek Yapmak

fimo-hamuruyla-minyatur-bebek-yapmak-700x415

Evde fimo hamuruyla yapılan kendin yap çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde fimo hamurundan minyatür bebek yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde fimo hamurundan bebek yapmak için resimli anlatımda aşama aşama yararlanabilirsiniz. Polimer kilden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan ” fimo hamuru ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımın altında benzer fimo hamurundan yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde sizde fimo hamuruyla çeşitli minyatür çalışmalar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de el sanatı olan bu güzel çalışmalar sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Evde bu tür minyatür çalışmaları yapıp süs olarak kullanabilir veya turistik yerlerde satışa da sunabilirsiniz. Fimo hamurundan minyatür bebek yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

fimo-hamuruyla-minyatur-bebek-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7419.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*