Fincandan Dökülen Çiçek Suyu Süsü Yapmak


Bu tür çalışmalar her zaman evi güzelleştiren en güzel süs obje çalışmalarından birisidir. Daha önce fincandan dökülen su şeklinde bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda ise sizlere yine benzer bir çalışma olan fincandan dökülen çiçek suyu süsü yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda yapmanız gerekenler adeta adım adım gösterilmiş ve yapılması gerekenler çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Öncelikle fincandan dökülen çiçek suyu süsü çalışması ile ilgili malzemeler ise ;

  • fincan ve tabağı.
  • katı plastik çubuk.
  • yapıştırıcı veya silikon.
  • yapma çiçek.

Öncelikle fincanın tabağı ile fincanı katı plastik çubuk ile birbirine sabitlemeniz gerekiyor. Bunu silikon yapıştırıcısı kullanarak da yapabilirsiniz veya benzer yapıştırıcılar kullanarak da yapabilirsiniz. Daha sonra yapay çiçekleri bu plastik çubuğu gizleyecek şekilde üzerini sarmanız gerekiyor. Tüm işlem bittikten sonra ortaya harika bir çalışma çıkıyor ve bu güzel çalışmayı evinizde varsa vitrine koyabilir ve şahane bir görünüm elde edebilirsiniz.

Evinize gelen misafirler yaptığınız bu güzel fincandan dökülen çiçek süsünü çok beğenecekler ve kesinlikle nereden aldığınızı size soracaklar. Bu tür süs çalışmaları yaparak çok kolay bir şekilde satabilir ve para kazanabilirsiniz. Birçok ev hanımından aldığım mesajlarda evde kolay para kazandıracak çalışmalar paylaşımlar da bulunmam isteniyordu. İşte sizlere evde yapımı çok kolay olan ve para kazandıracak harika bir süs çalışması. Bu çalışmayı yaparak turistik yerlerde turistlere veya şehri gezmeye gelenlere çok rahat bir şekilde satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

fincandan-dokulen-cicek-suyu-susu-yapmak

Bu güzel çalışmayı beğendiyseniz sosyal hesaplarınızda da lütfen paylaşın. Böylece evden para kazanmak isteyen diğer ev hanımı arkadaşlarınız da bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Evde fincandan dökülen şelale süs çalışmasını yapmak çok kolay ve pratik. Bu yüzden herkese paylaşırsanız çok sevinirim. Hayırlı günler.

source : http://diy-enthusiasts.com/diy-home/diy-home-decor-gift-idea-flying-cups/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*