Fıstık Örnekli Lif Yapılışı Resimli Videolu


Fıstık Örnekli Lif Yapılışı Resimli Videolu

Fıstık örneği genelde en çok lif yapılışında kullanılmaktadır. Birçok bayan liflerini bu örneğe göre oluşturmakta… Sizlere bu yazımızda fıstık örnekli motiflerin birleşimi ile en çok örülen güzel lif örnekleri sunacağız. Evde kolay lif yapımı ile ilgili sürekli olarak sizlere resimli anlatıma sahip lif yapımı çalışmaları ve anlatımlı videoları olan lif yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşıyorum.

Evde kolayca öğrenip yapabilmeniz için… aynı zamanda evden para kazanmak isteyen ev hanımlarının bu konuya daha çok ilgi göstermeleri gerekir. Evde fıstık örnekli lif yapılışı ile ilgili anlatımlı resim ve videodan yararlanarak bu çalışmayı öğrenerek, satışa sunacakları güzel bir modele sahip olmuş olurlar.

Turistik yerlerde bu tür çalışmaları çok rahatlıkla satabilirsiniz. Evde kolayca yapımını öğrenmek için altta paylaştığım anlatımlı resimlerden ve videodan yararlanmanız yeterli olacaktır. Diğer lif yapımı ile ilgili çalışmaları ve lif modellerini sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde bu tür çalışmaları sizde yapıyorsanız? bize gönderin isminizle yayınlayalım.

Fıstık örnekli lif modelini farklı liflerde de kullanabilirsiniz.

fistik-ornekli-lif-yapilisi fistik-ornekli-lif-yapilisi2

fistik-ornekli-lif-yapilisi3 fistik-ornekli-lif-yapilisi4

fistik-ornekli-lif-yapilisi5 fistik-ornekli-lif-yapilisi6

fistik-ornekli-lif-yapilisi7 fistik-ornekli-lif-yapilisi8

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iiL_Vrv6RiM

Erdnuss-Faserproben – échantillons de fibres d’arachide – peanut fiber samples

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*