Fiyonk Modelleri 2016


Bu yazımda sizlere yeni fiyonk modellerini paylaştım. 2016 fiyonk modellerini inceleyebilir ve kıyafetlerinizde kullanacağınız örnekleri kolaylıkla kafanızda oluşturabilirsiniz. Daha önceki yazılarımda sizlere kolay fiyonk yapmak isteyenler için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda ise kolay fiyonk yapılışı yerine değişik fiyonk modellerini paylaştım.

Altta sıralı olarak birçok şekilde değişik fiyonk örneklerine ulaşacaksınız. Gerçekten değişik ve güzel fiyonk modelleri yer alıyor. Kendin yap kategorisinde sizlere daha öncesinde kumaştan fiyonk yapmak isteyenler için resimli anlatımlarla videolu anlatımlar paylaşmıştım. Yine keçeden fiyonk yapmak, keçeden papyon yapmak gibi birçok çalışmayı da yine bu yazımın sonunda karşınıza gelecek benzer yazılar kısmından ulaşabilirsiniz.

Sizde kumaştan fiyonk yapmak istiyorsanız yapılışını gösteren çalışmalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Örnek olarak görüntülemek isterseniz de bu yazımda paylaştığım birbirinden değişik fiyonk modelleri işinize yarayabilir.

Şimdi sizleri farklı fiyonk modelleri ile baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Yorum bırakmayı unutmayın.

bow models – Bogen-Modelle – arc modèles

Renkli fiyonk modellerini beğeniyorum. Sizde değişik fiyonklar yapabilmek için üstteki örneklerden yararlanabilirsiniz. Fiyonk yapmayı istiyorsanız da sitemizdeki kendin yap kategorisine mutlaka göz atmalısınız. Kolay gelsin.

1 Comment on Fiyonk Modelleri 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*