Fiyonklu Atkı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Fiyonklu Atkı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Fiyonklu atkınız olsun ister misiniz? Evet bu yazımızda sizlere atkılarınızı nasıl fiyonklu hale getirebileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde evinizde fiyonkları olan atkılar yapabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız tarafından çok sevilecek…

Evde kolay fiyonklu atkı yapmak için altta ki örnekten yararlanabilirsiniz. Uzun olan atkıya fiyonklar atarak çok güzel bir hale atkınızı getirebilirsiniz. Özellikle de gençlerin çok hoşuna gidecek bu güzel çalışma sayesinde değişik bir atkı modeli de yapmış olursunuz.

Evde uzun atkıları bu tür çalışmalarla veya fikirlerle değiştirebilirsiniz. Fiyonklu atkı modeli yapabilir veya altta paylaştığım diğer kolay atkı yapımı çalışmalarından da yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Bogenschal – bow scarf – arc écharpe – arco sciarpa – bue tørklæde – arco bufanda

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*