FİYONKLU YANDAN ÇARKLI ÇOCUK YELEĞİ

Yandan çarklı fiyonklu yelek

Örgü tasarımı kanalında yer alan ve her zaman takipçisi olduğumuz güzel çalışmaların sahibi arkadaşların önerdiği güzel bir örgü arkadaşlar. Şiş işi yelek örgüsünü seveceksiniz. Çocuk yelek modeli olarak adına yandan çarklı örgü yelek denilen bir çalışma arkadaşlar.

Anlatımlı fiyonklu yelek örneği çalışmasında zorlanacak fazla bir şey yok. İzledikten sonra kolayca hemen yapmaya başlayacaksınız hanımlar. Şiş işi yelek modelleri çalışmalarınıza bu güzel örneği de ekleyebilir ve değişik yelekler ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar.

Yandan çarklı fiyonklu yelek örneğinde dikkat edilmesi gerekilen yerler var. Ancak zor değil. Yeni örgüye başladıysanız bile bu tür benzer anlatımları inceleyerek ve izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yapımı zor olmayan kolay yelek modellerini daha önce sitemizde ki tığ işi ve örgüler kategorilerinde sık sık paylaşmıştık. Bu çalışma da yine kolayca modeli kapıp, hemen yapmaya başlayacağınız türde.

Hemen başlarsanız tahminen 2/3 gün içinde örgü yelek modelini ortaya çıkarabilir ve çocuklara giymeleri için verebilirsiniz. Küçük dokunuşlar da yapabilirsiniz. Örneğin ponpon ip koyabilirsiniz. Düğmeleri büyükçe koyup, güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız örgü çocuk cepken örneğinde eklemelerle çalışmayı daha da güzelleştirmek sizin elinizde. Ama benim önerim orijinalini bozmayın derim. Hemen yapın ve hatta hediye olarak da birilerine verebilirsiniz hanımlar. Öneririm.

Bir başka güzel örgü yelek işinde görüşmek dileğiyle. Kendinize iyi bakmayı ihmal etmeyin. Sağlıklı günler hanımlar.

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİYONKLU YANDAN ÇARKLI ÇOCUK YELEĞİ için yorumda bulun

    FİYONKLU YANDAN ÇARKLI ÇOCUK YELEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİYONKLU YANDAN ÇARKLI ÇOCUK YELEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.