Forma Girmek İçin Yapılacak Spor Hareketleri


Spor salonlarına gitmenize gerek kalmadan evde bu hareketleri yaparak formda kalabilirsiniz. Bizim insanımız illaki bir şeylere para ödemek için bahaneler arar. Spor salonlarına verilecek paralarla evde ihtiyaçlar dahi karşılanabilir. Şimdi spor salonu sahipleri belki yazıma kızacaklar ama benim temennim evden para kazanmak isteyen veya evde bütçesini korumak isteyenlere yöneliktir. Bu yüzden paylaştığım hareketler evde kendi spor hareketleri ile kendi kendine egzersiz yapacak hanımlar içindir.

Evde kendi kendinize altta sıraladığımız hareketleri yaparak formda kalabilir ve enerjik olabilirsiniz. Yataktan kalktığınız andan itibaren vücudunuzu güne hazırlamanız gerekir. Elinizi yüzünüzü yıkadıktan sonra bile bu hareketlerin kendinize uyanını veya hepsini ara ara yapabilirsiniz. En güzel spor hareket etmektir demişler. Bu yüzden şimdi sizleri evde kolay yapılan spor hareketleri ile baş başa bırakıyorum.

Yukarıda paylaştığım yeni spor hareketlerini evinizde her gün birini deneseniz ay sonunda harika bir vücudunuz olur. Fakat nasıl olsa spor yapıyorum diye de yeme içmeyi arttırmamalısınız. Evde her gün bu resimlerdeki hareketi her gün farklı olarak birkaç kez yapsanız yeterli olur. Hem sağlıklı yaşam için hem de vücudunuzu korumak için bu hareketleri günde bir kez yapmanız yeterli olacaktır. Sağlıklı yaşamak için spor şart. Bu yüzden paylaştığım hareketleri her gün yaparak formda kalabilirsiniz. Başka spor hareketleri ile ilerleyen günlerde yeni spor hareketleriyle ilgili paylaşımlar yapacağım. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*