Fruko Gazoz Şişesinden Kurbağa Kumbara Yapmak

fruko-gazoz-sisesinden-kurbaga-kumbara-yapmak-440x415

Evde nelerden kumbara yapabileceğinize güzel bir örnek paylaştım. Daha önce de plastik kumbara yapmak veya benzer malzemelerden kumbara yapmak için çeşitli resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım.

Bu yazımın da altında değişik kumbara yapma teknikleri ve örnekleri karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde de fruko gazoz şişesinden kurbağa kumbara yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aşamaları uygulayarak sizde gazoz şişesinden kumbara yapmak için bu güzel kendin yap projesini tamamlayabilirsiniz.

Plastik şişeden kurbağa kumbara yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel resimli anlatımdaki adımları yaptıktan sonra son olarak fermuar birleşimini de yaparak çocuklarınıza hem oynayacakları hem de para biriktirebilecekleri güzel bir kumbara yapmış olacaksınız.

Aslında bu çalışmaya cüzdan da diyebiliriz. Plastik şişeden kurbağa cüzdan yapmak diye de nitelendirebiliriz. Şimdi sizleri evde plastik şişeden cüzdan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fruko-gazoz-sisesinden-kurbaga-kumbara-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7443.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*