GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SEPET

gazete-kagidindan-orgu-sepet-236x415

Gazete kağıdından örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolayca yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını saman kağıdından da yapabilirsiniz. Evinizde biriken eski gazeteleri değerlendirmek için birebir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp, evinizde süs olarak bu güzel örgü sepet çalışmasını kullanabilirsiniz. Kolay yapılan örgü sepet çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Gerçekten bu tür örgü sepet çalışmaları hem kolay yapılıyor. Hem de evi çok güzelleştiriyor. Sprey boya ile boyayınca da gerçek bir hasır sepet gibi gözükecektir. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

gazete-kagidindan-orgu-sepet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*