GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SÜS SEPET YAPMAK

Gazete kağıdından örgü süs sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Gazete kağıdını kıvırarak yapacağınız bu güzel çalışma ile çok güzel sepet süs eşyasına sahip olacaksınız. Evde boş vaktinizi de değerlendireceğiniz bu güzel çalışma ile örgü sepet süs yapabilirsiniz.

Gazete kağıdından yapılması da hem malzeme sıkıntısı çekmiyorsunuz. Hem de anlatımlı çalışmadaki gibi örgü sepet çalışmasını kendinize göre geliştirebilirsiniz. Gazete kağıdını kıvırdıktan sonra malzemenizi hazırlamış oluyorsunuz. Daha sonra örgü işlemi ile sepeti örmeye başlayacaksınız.

En son örgü sepet çalışmasını sprey ile istediğiniz renge boyayabilir ve gerçekçi bir hasır sepet görünümüne de kavuşturabilirsiniz.

Anlatımlı örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel örgü süs sepetler hazırlayabileceksiniz.

Kolay yapılan sepet çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştireceğiniz gibi bu tür çalışmaları hediye olarak da sunabilirsiniz.

source

gazete-kagidindan-orgu-sus-sepet-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SÜS SEPET YAPMAK için yorumda bulun

    GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SÜS SEPET YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SÜS SEPET YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.