GAZETE KAĞITLARINDAN HEYKEL YAPMAK


Gazete kağıtlarından heykel yapmak için paylaştığım bu eğlenceli ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evde yapmayı düşünebilirsiniz. Gazete kağıdından heykel yapmak için paylaştığım çalışma da ayrıntılar verilmiş. Kıvırma işlemi sonrası sprey boya ile yaptığınız heykelin şeklini ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel heykel çalışmasını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bittikten sonra evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Yada sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Aldıklarında onların gazete kağıdından yapıldığını anlamayacaklar. Ayrıca tel ile güçlendirip, daha sağlam olmalarını da sağlayabilirsiniz.

Gazete kağıtlarını bükülebilen telin üstüne sardıktan sonra yapıştırıp, şeklini verebilirsiniz. Daha sonra sprey boya ile istediğiniz boyaya boyayabilir ve heykeli ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı heykel çalışması sayesinde sizde çok güzel heykeller hazırlayabilir ve evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Evde kolay heykel yapmak için sanırım en basit yolu bu olduğunu düşünüyorum. Daha önce alçıdan kolay heykel yapmak için türlü çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımın altında benzer heykel çalışmaları karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli heykel çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

gazete-kagitlarindan-heykel-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*