GAZETE KAĞITLARINDAN SEPET ÖRME


Gazete kağıtlarından sepet örme örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Daha önce çoğu kez gazete kağıdından sepet yapmak veya örmek için anlatımlar paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak ve hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin.

Anlatımlı hasır sepet örgü yapımı sayesinde sizde gerçek hasır sepete benzeyen eşyalar üretebileceksiniz. Gazete kağıtlarından sepet örmek için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışma sayesinde boş vakitlerinizi de değerlendirmiş olacaksınız.

Gazete kağıtlarından sepet nasıl yapılır diyenler için paylaştığım anlatımları çok beğeneceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan hasır sepet çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

gazete-kagitlarindan-sepet-orme

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*