Gazoz Kapağından Uğur Böceği Yapılışı

Gazoz Kapağından Uğur Böceği Yapılışı

Saklama niyeti ve hijyenik olması nedeni ile günümüzde satın aldığımız ürünlerin birçoğu kutu içerisindedir. Sadece sıkı olarak değil bazı gıda ürünleri de saklanmaktadır. Eğer sizler bu ürünleri değerlendirmek istiyorsanız. Şeker, tuz kutusu olarak kullanımı dışında mutfağınız dâhil olmak üzere evinizin birçok bölümünde dekor amaçlı da süslemeler yapabilirsiniz.

Artık dekor amaçlı süs olarak satılan birçok ürünler kullanımı olmasa da dekor amaçlı süs olduğu için maddi olarak değerleri yüksek ürünlerdir. Gazoz kapağından uğur böceği yapımı kolay ve basit bir işlemdir. Eğer sizler bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey gazoz kapaklarını biriktirmek olacaktır.

Bir yapıştırıcı yardımı ile ve kartonların yardımı ile gazoz kapaklarından uğur böcekleri yaparak ev ya da iş yeri dekorunuza yeni dekorlar kazandırabilirsiniz. İster kartondan ya da ister boyalar yardımı ile gazoz kapağının üzerine uğur böceği şekli çizebilirsiniz.

Daha sonrasında ise bu yaptığınız uğur böceklerini bir bezin zerine dikebilirsiniz. Duvar süsü olarak dolap süsü olarak kullanabilirsiniz. Çerçeve tarzında da yapabilirsiniz. Bunların seçenekleri oldukça fazladır bu da sizlerin seçimine göre değişkenlik göstermektedir.

Gazoz kapağından uğur böceği yapımı nedenleri oldukça fazladır. Bu da sizlerin tercihlerine göredir. Eğer çocuğunuz varsa onun el becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek istiyorsanız bu tarzda kolay ve basit dekorlar yapmasını önerebilirsiniz. Hem beyin olarak hem de fiziksel gelişim olarak güzel bir ilerleme olacaktır.

evde-gazoz-kapagindan-ugur-bocegi-magnet-yapimi

Gazoz Kapağından Uğur Böceği Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gazoz Kapağından Uğur Böceği Yapılışı için yorumda bulun

    Gazoz Kapağından Uğur Böceği Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gazoz Kapağından Uğur Böceği Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.