Gazoz Kapaklarından Çiçek Yapılışı


Gazoz Kapaklarından Çiçek Yapılışı

Tükettiğimiz gazozlardan çıkan kapakları genelde atarız, yada içtiğimiz teneke kutuyla birlikte çöpe göndeririz. Fakat bu yazımızda sizlere o kapakları atmamanız gerektiğini hatırlatacağız. Resimli anlatımdaki gibi sizde gazoz kapaklarını kullanarak harika çiçek süslemeleri yapabilirsiniz.

Evde gazoz kapaklarından süs yapmak veya takı yapmak gibi değişik fikirleri de sitemizde bulacaksınız. Gerçekten nelerden neler yapıldığını gördükçe ben çok şaşırıyorum. Eminim ki sizde benim gibi gördüğünüzde şaşırdığınız çalışmalarla karşılaşıyorsunuzdur.

Evde gazoz kapağından çiçek yaparak boş vakitlerinizi bu tür güzel çalışmalarla da değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

gazoz-kapaklarindan-cicek-yapimi

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : flower crown cap – Blume Kronkorken – bouchon couronne de fleurs – blomst krone cap – سقف تاج زهرة – цветок кронен

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*