GELENEKSEL TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK OYASI NASIL YAPILIR?

Tığ işinden çarkıfelek oyası yap

Tığ işiyle haşır neşir olanlar burada mısınız? bugün sizlerle çok güzel bir konuyu ele alıp inceleyeceğiz. Tığ işi oya örnekleri yapıyorsanız? bu modeli görmediğinizi düşünüyorum. Tığ işi çarkıfelek oyası yapılışı ile ilgili bu bilgileri mutlaka alın.

Gösterişli yapısı ve en güzel oya modelleri arasında ilk sıraları alan bir model. Tığ işinden çarkıfelek oyasının yapımında detaylar önemli. Bu tür oya örnekleri yaparak çeyizlik güzel çalışmalar da yapmış oluyorsunuz hanımlar.

Kızınıza veya oğlunuza alacağınız gelininize de yapıp saklayacağınız el emeği göz nuru bu güzel çalışmaları çok seveceksiniz. Çeyizlik oya örneği veya günlük yazmalarınıza işleyeceğiniz güzel bir örnek.

Zarif yapısı ve görünüş itibariyle göze hitap eden bu oya örneğini izleyeceğiniz anlatımlı videodan kolayca öğrenerek sizde hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Ama önce tığ oyası işlerini biraz bilmeniz gerekiyor.

Yeni başladıysanız sitemizdeki diğer eğitici bilgileri veya videoları izlemeyi ihmal etmemelisiniz. Yemeni kenarı veya iğne oyası dantel örnekleri gibi birçok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu müthiş çalışmanın örnek resmi altında yer alan anlatımla baş başa bırakacağım.

Anlatımın paylaşıldığı video kanalını da takip etmeyi unutmayın. Harika işler çıkarıyorlar ve muhteşem tığ işi oya modellerini ve yapılışını anlatan çalışmaları paylaşıyorlar. Bayılacaksınız hanımlar. Çeyizlik çalışmalar için doğru adrestesiniz.

Türkçe Videolu Tığ İşi Çarkıfelek Oyası Yapılışı

GELENEKSEL TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK OYASI NASIL YAPILIR?

Sizde başlayıp bitirdiğinizde bu şekilde yazma kenarında görünüm olacak. Beğendiyseniz yorumları alalım. Ben bayıldım diyebilirim. Harika bir oya modeli ve yapılışını anlatan çalışmayı sizlere sunduk. Sonra görüşürüz hanımlar.

Tığ İşi Çarkıfelek Oyası Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GELENEKSEL TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK OYASI NASIL YAPILIR? için yorumda bulun

    GELENEKSEL TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK OYASI NASIL YAPILIR? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GELENEKSEL TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK OYASI NASIL YAPILIR? için ilk yorumu yapabilirsin.