GELİNLİK ÜZERİNE BOLERO YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Gelinlik üzerine şık ve kolay bir bolero modeli yapımı

Kış aylarında evlenecek olan gelinler için bugün çok şık bir gelinlik üzeri bolero modeli yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu bolero modeli çeyizler için iyi bir hazırlık olacaktır.

Gelinlik bolero modeli yapımı için burada beyaz tüylü bir ip kullanılmış. Bunun yanında birde beyaz bir örgü ipi kullanılmış. Burada seçilen ipler sade ipler. Siz dilerseniz simli ipler kullanabilirsiniz veya fantezi örgü ipleri olarak geçen iplerden tercih edebilirsiniz.

Bolero modeli dikdörtgen şeklinde yapılmış. Boleronun uç kısımlarında ince uzun bant yapılmış ve bu bant birbirinin içerisinden geçirilerek daha rahat bir kullanım sağlanmış. Ayrıca bu şekilde görüntüsü de çok şık olmuş.

Gelinlik üzeri bolero modeli şiş örgüsü ile yapılan çok şık bir model. Burada düz bir örgü yapılıyor. Bu nedenle şiş örgüsünü bilen herkes bu örgü işini kolaylıkla yapabilir. Şiş örgüsünü yapmaya yeni başlayanlarda burada yer alan anlatıma dikkat ederlerse burada olduğu gibi şık bir bolero modeli yapabilirler. Burada dikkat edilecek en önemli detay boleronun uç kısımlarındaki bant yerleri olacaktır.

Boleronun yapım aşaması video içerisinde en başından en sonuna kadar detaylı bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ederek bu boleroyu kısa sürede kendiniz için veya kızınız için yapabilirsiniz.

Gelinlik üzeri bolero modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GELİNLİK ÜZERİNE BOLERO YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    GELİNLİK ÜZERİNE BOLERO YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GELİNLİK ÜZERİNE BOLERO YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.