GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

Genç odası takımı dekorasyon fikirleri

Çocukların odasında daha değişik ve güzel fikirler olsun istemez misiniz? evet bu gün sizlere değişik ve güzel bir süsleme dekor çalışmasından bahsetmek istiyorum. Gayet başarılı ve güzel olan bu çalışmayı sizde yaparak çok güzel genç kız odası modeline sahip olabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel sarkaç süsü yaparak genç odası kapısına asabilir ve değişik bir atmosferde gözükmesini sağlayabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı bir çember içine işlenen renkli iplerle yapıldığını resimli anlatımdan görebilirsiniz. Yapımı gayet basit olan bir proje.

Hemen kolları sıvayıp sizde işe koyulabilirsiniz. Malzemeleri kolaylıkla çevreden edinebilir veya evde bulunan artık malzemelerden de oluşturabilirsiniz. Hatta para harcamadan dahi bulunabilecek şeyler olduğunu görebilirsiniz. Yapmaya hemen başlayalım mı ?

GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

Image source : 724kadin.com

Kız odaları dekor fikirleri

Kız odası sarkaç süs modelini yapacağınız zaman bildiğiniz örümcek ağı örgü modelini aklınıza getirin. İç içe file örgüsü yapılarak oluşturulan bu güzel çalışmayı kapı girişine veya evinizde beğendiğiniz yerlere asarak harika görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

video source : httpss://www.youtube.com/channel/UCUN17RHCWo0ZJ9Kqa08rwEQ

Sarkaç süs modellerini oldum olası sevmişimdir. Gayet güzel ve kullanışlı olan bu tür çalışmaları sizde araştırarak daha güzel hale getirebilir ve yapabilirsiniz. Güzel çalışmaları buldukça sizlere sunmaya ve paylaşmaya birlikte öğrenmeye devam edeceğim. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ için yorumda bulun

    GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.