Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu

Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu

Resimlerde görünen şekli sizlerde kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Gerçekten şık ve gösterişli olan bu battaniye örneğini tığ işi hemen kısa sürede yapmanız mümkün. Keyifle ve kolay bir şekilde ördükten sonra karyola üzerine, bazaların üzerine veya çeşitli yerlerin üzerine örtü olarak da kullanabileceğiniz çok amaçlı bir battaniye örneği… Paylaştığım tığ işi battaniye yapımı ile ilgili resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde çocuklarınıza, bebeklerinize veya çeyizlik bu güzel çalışmayı keyifle yapabilirsiniz.

Yine resimli anlatımın yanı sıra anlatımlı video da paylaştım. Umarım işinize yarar. Bu yazımda paylaştığım gökkuşağı battaniye örneği örme çalışmasını kolayca öğrenebilmeniz için hem resimli anlatım hem de video paylaştım, benzer çalışmaları ise yine sitemizde yer alan battaniye kategorilerine göz atarak ulaşabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin adınızla sitemizde yayınlayalım. Beğendiğiniz çalışmalara yorum yapmayı unutmayın. Yazımızda sizlere resimli anlatımını sunacağız. Kolaylıkla kız çocuklarınız için veya erkek çocuklarınızın yataklarında da kullanabileceğiniz gerçekten harika bir örnek…

gokkusagi-battaniye-ornegi

gokkusagi-battaniye-ornegi2

gokkusagi-battaniye-ornegi3

gokkusagi-battaniye-ornegi4

gokkusagi-battaniye-ornegi5

gokkusagi-battaniye-ornegi6

Tığ işi battaniye örme ile ilgili video :

httpss://www.youtube.com/watch?v=MhJMPNPp6Fw

crocheted blankets – couvertures de bonneterie – gehäkelte Decken

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu için yorumda bulun

    Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu için ilk yorumu yapabilirsin.