Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu

gokkusagi-battaniye-ornegi-yapimi

Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu

Resimlerde görünen şekli sizlerde kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Gerçekten şık ve gösterişli olan bu battaniye örneğini tığ işi hemen kısa sürede yapmanız mümkün. Keyifle ve kolay bir şekilde ördükten sonra karyola üzerine, bazaların üzerine veya çeşitli yerlerin üzerine örtü olarak da kullanabileceğiniz çok amaçlı bir battaniye örneği… Paylaştığım tığ işi battaniye yapımı ile ilgili resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde çocuklarınıza, bebeklerinize veya çeyizlik bu güzel çalışmayı keyifle yapabilirsiniz.

Yine resimli anlatımın yanı sıra anlatımlı video da paylaştım. Umarım işinize yarar. Bu yazımda paylaştığım gökkuşağı battaniye örneği örme çalışmasını kolayca öğrenebilmeniz için hem resimli anlatım hem de video paylaştım, benzer çalışmaları ise yine sitemizde yer alan battaniye kategorilerine göz atarak ulaşabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin adınızla sitemizde yayınlayalım. Beğendiğiniz çalışmalara yorum yapmayı unutmayın. Yazımızda sizlere resimli anlatımını sunacağız. Kolaylıkla kız çocuklarınız için veya erkek çocuklarınızın yataklarında da kullanabileceğiniz gerçekten harika bir örnek…

gokkusagi-battaniye-ornegi

gokkusagi-battaniye-ornegi2

gokkusagi-battaniye-ornegi3

gokkusagi-battaniye-ornegi4

gokkusagi-battaniye-ornegi5

gokkusagi-battaniye-ornegi6

Tığ işi battaniye örme ile ilgili video :

crocheted blankets – couvertures de bonneterie – gehäkelte Decken

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*