GOLF TOPUYLA SARMAŞIK ÇİÇEK YAPMAK

golf-topuyla-sarmasik-cicek-yapimi-1-737x415

Süs çiçek yapmak için malzemenizi temin ettiniz. Fakat nasıl kıvrımlı çiçek haline getireceğinizi bilmiyorsunuz. Hiç üzülmeyin bulduğum bu güzel çalışma sayesinde sizde çok kolay kağıt süs çiçekler yapmasını öğrenebileceksiniz.

Resimli anlatımda golf topu kullanılmış. Fakat pinpon topuyla da yapılabileceğini düşünüyorum. Tek yapmanız gereken kağıt süs malzemesini topun üzerine doladıktan sonra her iki taraftan kıvırmak ve en sonunda top içinden fırlayınca oluşan şekli çiçeğe dönüştürmek yeterli olacaktır.

Benzer kolay çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Evde pinpon topu varsa süs çiçekler ve yapraksı çiçekler halinde süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Kağıttan süs çiçeği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde eğlence etkinliklerinde süs yaparken zorlanmayacaksınız. Örnek çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Yapamazsanız yorum yazın. Kolay gelsin.

golf-topuyla-sarmasik-cicek-yapimi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*