Gömlek Yakasından Süslü Takı Yapmak

evde-kolay-suslu-tac-yapimi2

Evde kolay takı yapmak için bugün de yine size çok güzel ve anlamlı bir çalışma paylaştım. Evde gömlek yakasından süslü takı yapmak için resimli anlatımda detaylar ve adımlar gösterilmiş.

Yapmanız gereken adımları takip etmek ve bu güzel çalışmayı kolaylıkla tamamlamak. Daha önce gömlek yakasından köpek tasması yapmak veya benzeri çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda ise yine gömlek yakasından kolye yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamaları takip edip, sizde evde kullanmadığınız gömlek yakasından takı yapabilirsiniz.

Hem yeni bir aksesuara sahip olmuş olursunuz. Hem de renkli gömlek yakaları ile daha değişik süslü taşlı yaka modeli yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde kolay gömlek yakasından süslü takı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gomlek-yakasindan-suslu-taki-yapmak
gomlek-yakasindan-suslu-taki-yapmak

source : http://stylowi.pl/298241

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Gömlek Yakasından Süslü Takı Yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*