En İyi Görev Yaparak Para Kazanma Uygulamaları 2021

2021 yılının en yeni trendlerinden bir tanesi, internet üzerinden görev yapıp, ardından yaptığınız görevler karşılığında para kazanmaktır. Görev yaparak para kazanma konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri, metnimizde öğrenebilirsiniz. Ayrıca konuyla ilgili en güncel, en iyi uygulamalar ve siteler hakkında da bilgi alacaksınız.

Sizlere vereceğimiz uygulamaları kullanarak internet üzerinden görev yaparak para kazanma mümkün. Tek yapmanız gereken sitelerin sizlere belirtmiş olduğu görevleri yapmak. Görevler denildiği zaman aklınıza zorlayıcı konular geliyor olabilir. Fakat, durum hiç de öyle değil.

Görev Yaparak Para KazanmaUygulamalarının Görevleri Neler?

görev yaparak para kazan 2

Görev yaptıktan sonra, sizlere belirtilen tutarda ödül kazanmak istiyorsanız, uygulamaların sizlere vereceği basit görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Görev yaparak para kazanma uygulama/site görevleri:

 • Yorum yapmak görevler içerisinde yer alır.
 • Uygulama indirmek de diğer bir görevdir.
 • İnternet sitelerini ziyaret etmek bir başka görevdir.
 • Reklam izlemek de görevler arasında yer alabilir.

Para kazanmak için sık sık tercih edilen bu uygulamaların kullanmak oldukça kolaydır. Kimileri bu uygulamaların ve sitelerin kullanımı konusunu gözünde büyütmektedir. Doğru uygulama ve siteler tercih edildiği zaman, sorunsuz ve hızlı biçimde para kazanabileceğinizi unutmayın. Burada önemli olan faktör, güven faktörüdür. Karşılıklı güven içerisinde olabileceğiniz siteler ile çalışmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

Görev yaparak para kazanma konusunda güvenilir siteyi bulmak adına:

 • İnternet üzerinden, site/uygulama ile ilgili yapılmış yorumları araştırabilirsiniz.
 • Site veya uygulama hakkında yazılan yazıları inceleyebilirsiniz.
 • Bazı kullanıcılar bu sistemleri kullandıktan sonra, konuyla ilgili Youtube videosu yapmaktadırlar. Videoları da izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gerekli bilgileri toparladıktan sonra, sizlere en çok hitap eden siteye kayıt olup, para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Görev Yaprak Para Kazama Uygulama ve Site İsimleri

Öncelikli olarak sizlere vereceğimiz sitelerde veya uygulamalarda herhangi bir problem yaşarsanız, bunun sorumluluğunun bizlerde olmadığını bildiririz. Uygulamaları veya siteleri kullanıp kullanmamak tamamen sizlerin tercihidir. Uygulamaları/siteleri kullandıktan sonra, ücret alamama ve benzeri sorunların sorumlusu makale park değildir. Bizler burada sadece bulduğumuz kaynakları sizler ile paylaşacağız.

Görev yaparak para kazanma siteleri ve uygulamaları:

1)     Gorevyap.com

Görev yap adresine giderek IOS ve Android uyumlu görev yapma uygulamasını indirebilirsiniz. İndireceğiniz uygulama sonrasında:

 • Yeni görevler eklendiği anda bildirim alırsınız.
 • Yeni görevler eklendiği zaman SMS gönderimi de yapılmaktadır.
 • Görevleri yapıp, görevler ile ilgili kanıtları daha kolay gönderebilirsiniz.
 • Görevlerin takibini daha kolay bir biçimde yapabilirsiniz.

Görev yaparak para kazanma için kullanabileceğiniz bu site, sizlere güzel miktarlarda para kazandırabilir. Sistem kayıt usulü çalışmakla birlikte, görevleri yaptıkça belirli miktarlarda puan kazanmaktasınız. Kazandığınız puanlara karşılık gelen miktarda paranızı hesabınıza çekebilirsiniz. Ödeme için görev yap uygulaması üzerinde ki alt limiti geçmiş olmanız gerekmektedir.

2)     Bigorevyap.com

Bi Görev Yap sitesine girdikten sonra, sitede yer alan uygulamayı indir butonuna tıklayarak uygulamayı edinebilirsiniz. Siteye kayıt olduktan sonra, aktif olan görevleri yaparak belirli ücretler kazanmaktasınız.

Bi Görev Yap’ın kendi sitesinde verdiği istatistiklere göre:

 • Sisteme kayıtlı 1494 kişi bulunmaktadır.
 • Kayıtlı kişiler arasında erkek üye sayısı 1173 kişidir.
 • Kayıtlı kişiler arasında kadın üye sayısı 321 kişidir.
 • 15.08.21 tarihli aktif olan 47 tane görev bulunmaktadır.

Görev yaparak para kazanma isteğiniz bulunuyorsa bu uygulamayı da deneyebilirsiniz.

3)     Sendeyorumyapkazan.com

Sisteme 30 saniye içerisinde kolayca kayıt olduktan sonra, karşınıza çıkan görevleri yapıp, belirtilen ücrette para kazanabilirsiniz. Bu sistemde üyelik ve ardından gelen görevleri tamamlama üzerine kurulmuştur.

Sitenin kolay arayüzü sayesinde hemen kayıt olup, karşınıza çıkacak görevleri tamamlayabilirsiniz. Görevlerinizi tamamladıktan sonra, para çekme opsiyonu da sitede bulunmaktadır. Oldukça kısa sürede kayıt olunan bu sistemde, görevlerin her biri eşit miktarda para vermez. Kimi görevler diğerlerine nazaran daha fazla kazandırır. Bunun temel sebebi ise görevlerin zorluk derecesidir.

4)     Görev Yap Para Kazan

Görev yap para kazan uygulaması, Android işletim sistemli telefonlarda “Play Store” üzerinden edinebileceğiniz bir uygulama. Uygulamayı edindikten sonra, karşınıza çıkan görevleri tamamlayıp, belirtilen miktarda para kazanabilirsiniz.

Görev yaparak para kazanma hakkında daha fazla uygulama bilgisi almak istiyorsanız, okumaya devam etmeniz yeterli

5)     Gorevtube.com

Çeşitli zorluk derecelerinde bulunan görevler ile para kazanmanız mümkün. Görevlerin zorluk derecesine göre, görevler için yapılacak ödeme miktarı da değişkenlik göstermektedir. Görev Tube üzerinden pek çok sayıda farklı görev yapabilirsiniz.

Para kazanmak adına tüm görevleri yapmanız gerekmiyor. Sadece beğendiğiniz ve yapmak istediğiniz görevleri seçerek de para kazanmanız mümkün. Siteye girdikten sonra kayıt formu doldurarak görev yapmaya başlayabilirsiniz.

Görev yaparak para kazanma için Görev Tube’yi tercih etmeniz mümkün. Dilerseniz uygulamayı indirerek daha kolay kullanılabilir görev arayüzüne erişebilirsiniz. Site içerisinde uygulama indirme ve kayıt onay ile ilgili bilinmesi gereken tüm bilgiler bulunmaktadır.

6)     Kazandilar.com

256 Bitlik güvenlik koruması bulunan Kazandılar sitesi, IOS ve Android için indirebileceğiniz uygulamalara da sahiptir. Kazandılar’a girdikten sonra, tamamen ücretsiz üye olup, para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Görev yap para kazan seçeneğinin haricinde, arkadaşlarınızı davet ettikçe de para kazanırsınız. Kişilerin arkadaşlarını davet ederek para kazanması olgusunun, siteyi büyüteceğini düşünüyoruz. Bu olgudan yararlanarak para kazanma fikri hoşunuza gittiyse siteyi ziyaret edebilirsiniz.

7)     Gorevlen.com

Sisteme kısa süre içerisinde kayıt olduktan sonra, hızlı biçimde görevleri yapmaya başlayabilirsiniz. Ödemenizi dilerseniz nakit dilerseniz hediye kartları ile alabilirsiniz. Sitenin Steam cüzdan kodu verdiğini de düşünürsek özellikle oyun severler adına bire bir uygulamaların başında gelmektedir.

Yalnızca Steam cüzdan kodu değil, daha fazla özelliğinde uygulama içerisinde olduğunu tahmin ediyoruz.

Site görev verenlerin, kullanıcılarının ve kendilerinin kar sağlaması amacıyla kurulmuş bir sitedir. Bu site üzerinden yapacağınız işlemler sonrasında, sitenin müşterilerinden gelen paranın bir kısmı sizlere, diğer bir kısmı ise site yönetimine gitmektedir.

8)     Kazancligorev.com

Kazançlı Görev sitesinde yazan ve dikkat çeken bazı özelliklerden sizlere bahsedeceğiz. Görev yap para kazan mantığı ile kurulan bu site, sektöre damga vurmak istiyor. Bu hedeflerini gerçekleştirmek adına, sitenin amacı rakiplerine nazaran daha fazla ücret ödemek. En kazançlı platformlar arasında yer alan Kazançlı Görev adresinde kayıt olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Özet

Konumuza özet teşkil etmesi amacıyla bu alt başlığı oluşturduk. Yazımızda görev yap para kazan mantığında çalışan siteler hakkında sizlere bilgi verdik. Bu sitelerde yaşayabileceğiniz olumsuz herhangi bir durumun sorumluluğunun makale park olarak bizlerde olmadığını yeniden bildirmek istiyoruz.

Sizlere 8 adet uygulama/site bilgisi vererek görevler üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi gösterdik. Siteler ile ilgili temel bilgileri de sizlere aktardık. Siteler ile ilgili aklınıza takılan bir konu varsa yorumlar veya iletişim kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz çoğu uygulama ile ilgili Youtube kanallarında içerik bulabilir ve ödemelerin kesinleşip kesinleşmediğini görebilirsiniz. Görev yap para kazan tarzında daha fazla yazı okumak isterseniz, web sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz 8 tane uygulama ile ilgili olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi yorumlar kısmından bildirmenizi rica ediyoruz. Sizlerin bilgilendirmesi dahilinde daha iyi bir rehber hazırlayabileceğimiz düşüncesindeyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu