Gümüş Taşlı Bileklik Yapmak

gumus-tasli-bileklik-yapmak-516x415

Evde basit bileklik yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum.

Hem çok seviyorum bu tür çalışmaları, hem de gerçekten değişik ve kolay yapıma sahip çalışmalara rastlıyorum. Bu yüzden sitemizde sizlere kendin yap ve takı tasarım bölümünde bu tür çalışmaları paylaşıyorum.

Evde gümüş taşlı bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak çok güzel ve eğlenceli bileklik çalışmaları yapabilirsiniz.

Gümüş bileklik modeli yapmak için sanırım daha önce benzer bir çalışma paylaşmamıştım. Eğer paylaşımım varsa da bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır.

Benzer çalışmalar da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde gümüş taşlı bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gumus-tasli-bileklik-yapmak

source : http://stylowi.pl/4324169

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*