6 Şubat salı günü resmi tatil oldu mu?

6 Şubat salı günü resmi tatil oldu mu?
6 Şubat salı günü resmi tatil oldu mu?

6 Şubat 2024 tarihindeki depremin yıldönümünde okulların tatil olup olmayacağına dair Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) aldığı tatil kararı merak konusu.

2023 yılında ülkemizi vuran deprem felaketinde 50 binden fazla kişi hayatını kaybetti. Bu acı olayın yıl dönümünde, toplumun birlik beraberliğini sağlamak ve acı hatıraları anmak adına birçok ilde anma törenleri düzenlenecek.

6 Şubat Salı Günü Tatil Mi?

6 Şubat 2024 tarihinde resmi tatil olup olmayacağına dair henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte, son dakika MEB duyuruları ve alınan tatil kararları bekleniyor.

Adıyaman Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, 6 Şubat depreminin yıldönümü nedeniyle resmi tatil talebinde bulundu.

İl Başkanı ve beraberindeki heyet, taleplerini iletmek amacıyla Adıyaman Valisi Osman Varol'u ziyaret etti. MHP İl Başkanlığı, bu özel günün halkın bir araya gelmesini sağlayarak anma etkinliklerine daha fazla katılımı teşvik edeceğini belirterek resmi tatil talebinde bulundu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.