Afet ve Acil Durum Yönetimi bünyesine personel alınacak

Afet ve Acil Durum Yönetimi bünyesine personel alınacak
Pozisyonlar, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Hukuk ve Maliye gibi alanlarda olup, adayların KPSS'den belirli bir puan alması gerekmektedir.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, sağlık ve seyahat engeli olmayan, 35 yaşın altında ve askerlikle ilişiği bulunmayan adaylardan personel alımı yapacaktır.

Afet ve Acil Durum Yönetimi bünyesine personel alınacak

Başvurular, İçişleri Bakanlığı'na bağlı olarak 657 ve 375 sayılı yasal düzenlemeler çerçevesinde, 8 Denetçi Yardımcısı pozisyonu için düzenlenecek olan sözlü sınav aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Pozisyonlar, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Hukuk ve Maliye gibi alanlarda olup, adayların KPSS'den belirli bir puan alması gerekmektedir.

Başvurular, 12-21 Şubat 2024 tarihlerinde e-Devlet veya Kariyer Kapısı aracılığıyla online olarak alınacak. Sözlü sınav ise 1-2 Nisan 2024 tarihlerinde yapılacak, sonuçlar Başkanlığın internet sitesi ve Kariyer Kapısı üzerinden açıklanacak. Başarılı adayların yerleştirme süreci ve atamaları belirtilen koşullara uygun şekilde tamamlanacak.

12.02.2024

21.02.2024

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.